Број на оглас: 3517328
Објавен на: 25.05.2020, 13:33
1 / 10

Bmw 320 177hp Facelift 2010 god

8.800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodava bmw 320 d 177 ks facelift model 2010ta god so pominati 190.000 km REALNI (provereni vo M kar)
Od oprema poseduva bussines packet :
-komandi na volan
-klimatronik
-parking senzori napred i nazad
-start stop sistem
-m paket volan
-m paket suspenzija
-elektrika na site prozori
-angel eyes dnevni svetla
-senzor za dozd
-follow me home svetla
-bixenon head light

So voziloto sleduvaat i 4 novi zimski i 4 Letni gumi vozeni ovaa sezona
Moze proverka kade sakate
077935589