Број на оглас: 3516647
Објавен на: 23.05.2020, 17:30
1 / 6

Massey Ferguson 155 (61KS) so korpa Moze zamena so Skip

1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Massey Ferguson 155 (61KS) so orginal korpa vo Super sostojba proverka koga sakate pali vozi. Moze zamena so bager ili skip.