Број на оглас: 3516555
Објавен на: 26.03.2020, 19:39
1 / 10

PIANO " WEINBACH " *[ GOLD MEDALS ]*

1.250 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Ce продава пијано " Weinbach " производство од компанијата
" PETROF ".
Пијаното е во одлична состојба, механизам " Renner " [ Made in Germany ]
Превозoт ce плаќа од мене.