Број на оглас: 3516548
Објавен на: 28.09.2020, 14:24

Se prodava stan vo Bogdanci

14.499 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
40 m²
Греење:
Нема
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Bogdanci Gevgelija

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo Bogdanci do zgradata do Izvorski vo centarot
Na visoko prizemje kupatilo, kujna posebno i dve sobi, orientacija jug
Na 20km Dojran.