Број на оглас: 3516547
Објавен на: 26.03.2020, 19:40
1 / 10

PIANO " KEMBLE "

950 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Ce продава пијано " Kemble " производство од Англија. Пијаното е во одлична состојба, механизам
" SCHWANDER ".
Превозoт ce плаќа од мене.