Број на оглас: 3516493
Објавен на: 23.05.2020, 21:21
1 / 12

Peugeot 308, euro5, 2011godina

5.250 €
Марка:
Peugeot
Модел:
308
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
82 kw / 111 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pezoto e vo odlicna sostojba bez nikakva mana, so 165000km doneseno od Italija od prv gazda, so plateni site davacki do registracija vase e samo da ja registirate. Od oprema ima aluminiumski bandasi so letni gumi, bord kompjuter, tempomat, senzori za nazad, kozen secen volan ksenon svetla, dva kluca i uste mnogu. Za poveke informacii na 070 607 995 i 071 381 741 Vanco.