Број на оглас: 3516469
Објавен на: 04.04.2020, 20:22
1 / 9

Poluprikolka Kiper itas registrirana

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава полуприколка кипер itas РЕГИСТРИРАНА.
32,5m³ плус со надградба 42m³.

ЗОРАН
076 582 529
076 582 529
076 582 529
076 582 529
076 582 529
076 582 529