Број на оглас: 3516288
Објавен на: 16.02.2020, 12:39
1 / 2

Nikon bateria EN-EL 14 nova

25 €
Резолуција:
Од 41 Мегапиксели
Марка:
Nikon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova bateria za Nikon EN-EL 14 Blumax