Број на оглас: 3515751
Објавен на: 30.06.2020, 22:35
1 / 10

Seat altea 20tdi 2005god kako od fabrika

3.999 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet napraven 4 novi gumi 078381006 vane konatak reg do 29 4 2021