Број на оглас: 3515563
Објавен на: 17.09.2020, 19:38
1 / 12

VOLVO V50, 2,0 136KS 2006 g.Registriran

3.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Volvo
Модел:
V50
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOLVO V50, 2,0 136KS 2006 godina.
Extra zdravo I zacuvano vozilo, komplet servisirano I registrirano.
NAJVISOKO NIVO NA OPREMA.

Samo za lugje sto znaat da cenat.

Proverka kade sakate.