Број на оглас: 3515412
Објавен на: 31.03.2020, 17:04
1 / 12

Peugeot 406 20hdi 2000god vo izvoredna sostojba

1.999 €
Марка:
Peugeot
Модел:
406
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet 4 novi zimni gumi bez mana