Број на оглас: 3515056
Објавен на: 29.03.2020, 12:05
1 / 12

OPEL ASTRA G

1.700 € Цената не е фиксна 1.750 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Uvezen od Switzerland
Akumulator nov
Atest folii
Zimski gumi novi lani kupeni
Letni gumi
Aluminski bandazhi BARACUDA
Remus auspuf
Klima