Број на оглас: 3515039
Објавен на: 19.02.2020, 19:13
1 / 1

Novi Cizmi vodootporni McKinley AQX

4.500 МКД 5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Tип на обувки:
Чизми
Големина:
42
Боја:
Други

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Novi cizmi McKinley AQX cizmi neobleceni, vodootporni se so VIBRAM gjon, brojot e 41, moze da odgovaraat kako za 42.