Број на оглас: 3515001
Објавен на: 14.02.2020, 23:05

Kuka-vikendica selsko imanje s.Otunje,Tetovo Sar Planina

По Договор
Квадратура:
40000 m²
Број на соби:
6
Греење:
Друго
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vikendica so 40000m2 imanje livadi,ovostarnici,suma

Cena i detalni informacii na brojot 078 407 854