Број на оглас: 3514996
Објавен на: 03.07.2020, 17:19
1 / 6

KORG M3

620 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


korg m3 xpanded 256 ram bez nikakov defekt odlicno socuvano so kufer