Број на оглас: 3514922
Објавен на: 16.09.2020, 21:56
1 / 5

Se prodava HTC U Play

6.000 МКД Цената не е фиксна 6.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
HTC
Модел:
U PLAY
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo super sostojba, uste e pod garancija..