Број на оглас: 3514822
Објавен на: 14.02.2020, 18:40
1 / 2

Seacka - Masina za seenje tutun

1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za seenje tutun - seacka so 5 mali kolca.

cena po dogovor