Број на оглас: 3514816
Објавен на: 16.02.2020, 10:42
1 / 12

КАНТАР - ЕТНО ДЕКОРАЦИЈА-КОЛЕКЦИЈА-KANTAR... 957

2.200 МКД Цената не е фиксна 2.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Вид на оглас: Се продава


КАНТАР - одлично сочуван етно декоративен - антиквитет....
- Одлична визуелна и работна состојба...
Цената не е фиксна, дајте понуда.

Повеќе инфо и на вибер 070 350 253 или смс, конт.тел.070 350 253.

За сите огласи откуцај 957 во графата за пребарување.