Број на оглас: 3514739
Објавен на: 14.02.2020, 17:07
1 / 6

Iphone 7 plus neverlock

270 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
Iphone 7 plus
Боја:
Silver
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo besprekorna sostojba so nekoa sitna drcotinka neverlock