Број на оглас: 3514645
Објавен на: 14.02.2020, 15:35
1 / 4

Horizontalen bansek / Хоризонтален бансек

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Хоризонтален бансек за разбичување на елементи
-ОДЛИЧНА СОСТОЈБА
-ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ (во зависност од димензиите од 1м3/час до 3м3/час )
-најпогоден за производители на палети, елементи за палети, гајби итн.
Договор на лице место за цена.