Број на оглас: 3514622
Објавен на: 17.02.2020, 14:42
1 / 4

Huawei p9 lite

4.000 МКД 5.000 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
P9 Lite
Боја:
White
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Bez nikakva grebnatina...