Број на оглас: 3514569
Објавен на: 14.02.2020, 14:24
1 / 6

Bandasi,Bandazi VW Golf V,VI, Touran,Sharan

210 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
75000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dva para bandazi doneseni od Germanija vo super sostojba, so vklucena montaza i balansiranje vo cenata ili prakanje po kargo
Poveke info na telefon 078426006