Број на оглас: 3514568
Објавен на: 10.08.2020, 10:36
1 / 4

samsung s10 novi -f model neotpakovani-MOBI STRK

32.990 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
s10
Боја:
Silver
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


prodavam novi s10 ==f model ram 8 giga int. mem. 128 giga so garancija 24m==A1- 32990d
a71-24990d
a51-17990d
a50s- 16650d
a50-14500d
a20e-7990d
a30s-12950d
a10s-8650d
m10-8650d
a01-8650d
j2core- 6200d
a1 alfa 20-8500d
polovni so gar a1
j6/18-6500d
huawei p20lite-7000d
telefonite se za evropski pazar
MOBI STRK