Број на оглас: 3514560
Објавен на: 20.02.2020, 07:32
1 / 1

Prodavam velosiped

15.500 МКД 16.000 МКД
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
29 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam velosiped Polar xl trkalo 29
Vo odlicna sostojba mnogu malku vozen