Број на оглас: 3514528
Објавен на: 14.02.2020, 13:43

Plac vo centat Resen

70 € Цената не е фиксна
Квадратура:
330 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac vo centarot na Resen nasproti postata. Kontakt 079250776