Број на оглас: 3514423
Објавен на: 28.05.2020, 20:14
1 / 11

Mazda 6 .2.0 dizel 2006

1 €
Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od germanija so vozenje so mnogu oprema vebesto elektronika bez mana super sostojba moze zamena za pikap