Број на оглас: 3514404
Објавен на: 19.02.2020, 07:13
1 / 9

FIAT MULTIPLA 1.6BENZIN 2000GODINA

1.099 € Цената не е фиксна 1.199 €
Марка:
Fiat
Модел:
Multipla
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
76 kw / 103 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM FIAT MULTIPLA SO FULL OPREMA. BENZIN - PLIN. MOTOR ODLICEN. KOLATA RABOTI PERFEKTNO NA BENZIN NA PLIN NE RABOTI TREBA DA SE SMENI KOMPJUTEROT NA PLINOT