Број на оглас: 3514358
Објавен на: 14.02.2020, 11:18

ПЛАЦ ВО СУВИ ЛАКИ

По Договор
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац за изградба на викендица во викенд место Суви Лаки општина Берово.
Телефон за контакт 075 834 122