Број на оглас: 3514348
Објавен на: 14.02.2020, 11:11
1 / 5

WV UP 5400 EVRA NOV

5.400 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
up!
Година:
2012
Гориво:
Бензин
Километри:
35000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


WV UP 5400 evra Nov komplet servis