Број на оглас: 3514329
Објавен на: 14.02.2020, 10:56
1 / 11

MERCEDES E350 AVANGARDE blueEFENCE 2010

12.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 350
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES E350 AVAGARDE blueEFENCE ВОЗИОТО Е БЕЗ НИКАКВА ЗАБЕЛЕШКА САМО ЗА МЕРАКЛИИ

NOVIOT MOTOR (170 KW/230 HP)
KLIMATRONIK DUAL ZONE

F1 KOMANDI NA VOLAN

MEMORIA NA SEDISTA

PARK SENZORI NAPRED/NAZAD
XENON

NAVI/BLUETOOTH/CD/MP3,MP4,DVD/TELEPHONE/SD CARD
ECO
SPORT/COMFORT
F1 SHIFT-TRIPTRONIK

LED PAKET

ABS

AIRBAG

CRUSE CONTROL

ESP

MULTIMENDIA INPUT

ALUMINUMSKI FELNI 17”

BORD KOMJUTER (KOLOR)

ELEKTRIKA NA PROZORI

ELEKTRICNI RETROVIZORI

KOZEN VOLAN

KOZEN ENTERIER

NAVIGACIJA

BLUETOOTH

PARKING SENZORI

SENZORI ZA DOZD

PRILAGODLIVA SUSPENZIJA

CENTRALNA BRAVA X2 КЛУЧА

КОЛАТА Е УВРЕЗЕНА ОД ГЕРМАНИЈА СО ПРВ СОПСТВЕНИК

МОМЕНТАЛНО Е НА БУГАРСКИ ТАБЛИЦИ РЕГИСТРИРАНО ДО 20,05,2020 СО ЗЕЛЕН КАРТОН

МОЖЕ ДА СЕ ЦАРИНЕ EURO 5

НАПРАВЕН ГЕНЕРАЛЕН СЕРВИС,ПРЕДНИ И ЗАДНИ ПЛОЧКИ ,X4 НОВИ ГУМИ

ЦЕНА 12 500 ЕВРА ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ИГОР 076/336-777