Број на оглас: 3514269
Објавен на: 14.02.2020, 09:51
1 / 5

Opel astra 17dizel 97god odlicna

999 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis ima napraveno reg do 9 2020 tel 071355409 cena 999e ima mesto za dogovor