Број на оглас: 3514260
Објавен на: 24.02.2020, 08:07
1 / 12

Bmw e90

6.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno vozilo
Redovno servisirano pred 600 km napraven servis ulje i site filtri
Novi gumi zkmski i letni
Kozen enterier
Parking senzori
Tempomat
Senzor za dozd
Multimedia radio i dr