Број на оглас: 3514243
Објавен на: 16.02.2020, 08:44
1 / 4

toyota avensiss 2004g dizel 2.0 ful oprema prv gazda

4.500 €
Марка:
Toyota
Модел:
Avensis
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


toyota avensis 2004g dizel 2.0 ful oprema prv gazda servisirana tri kluca kupena vo toyota mozna razmena