Број на оглас: 3514238
Објавен на: 14.02.2020, 09:23
1 / 7

Se prodava Opel Corsa

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
1994
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Corsa
1994 god
1.4 - Benzin
Za podetalni inf. tel : 077 569 616 - Aleksandar