Број на оглас: 3514147
Објавен на: 25.02.2020, 13:00

Квалитетна луцерка, јачмен и пченица

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Продавам луцерка-детелина во бали, како и јачмен и пченица