Број на оглас: 3514026
Објавен на: 04.06.2020, 13:05
1 / 4

Zatemnuvanje na Avto Stakla LLumar

4.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


Zatemnuvanje na Avto Stakla so klima folija LLumar 05%20%35%50% PLUS pravime atest na folii moze i plakanje na fakruta garancija 10godini