Број на оглас: 3513998
Објавен на: 13.02.2020, 21:48
1 / 3

Niva vo mesto vikano Crno pole

7.200 € Цената е фиксна
Квадратура:
6892 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva vo mesto vikano Crno pole do samiot avtopat, na samo 2km od centarot na Negotino. Do nivata se stignuva po asvalten pat i ima sistem za navodnuvanje