Број на оглас: 3513971
Објавен на: 13.02.2020, 21:21
1 / 6

Prodavam patiki

2.500 €
Tип на обувки:
Патики
Големина:
40
Боја:
Зелена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Original italjanski patiki 40-44 broj
Tel 070 572 447