Број на оглас: 3513932
Објавен на: 13.02.2020, 20:40
1 / 3

Samsung s7

11.000 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
Galaxy s7
Боја:
Gold
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefono e star 2,5 godini i e mnogu socuvan.