Број на оглас: 3513880
Објавен на: 19.02.2020, 22:27
1 / 4

LG k8

2.000 МКД
Марка:
LG
Модел:
K8
Боја:
White
Интерна меморија:
3 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Lg k8 vo odlicna sostojba