Број на оглас: 3513877
Објавен на: 09.04.2020, 16:08
1 / 10

Alfa Romeo 147 1.9 JTD 140 PS MultiJet

2.200 € 2.300 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ndrim me Cross 250
Shitet Alfa Romeo 147 JTD 140 ps
Viti i pridhimit 2004
Serivisuar
Regjistrim
Akumulator te ri
Guma dimri te reja