Број на оглас: 3513871
Објавен на: 19.02.2020, 12:32
1 / 5

pezo 206

1.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodava pezo 206 vo odlicna sostojba regestritano cela godina klimatronik 071253806 ljupco