Број на оглас: 3513793
Објавен на: 13.02.2020, 18:38

Se prodava Niva

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva na mestoto vikano prekopanac nivata e dva dekari