Број на оглас: 3513732
Објавен на: 17.02.2020, 18:15
1 / 12

Opel Zafira 1.9 CDTI ful oprem moze zamena za Pikap ponudete

3.350 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Opel Zafira 1.9 CDTI 88kw 120ks 6 brzini 2005 godina ful oprema, kolata e vo odlicna sostojba servisirana i odrzuvana se na vreme realna kilometraza proverka kade sakate po vas izbor momentalno i e istecena registracijata za po detalno zvonete na ovoj broj tel: 070238415 ile Moze Zamena za PIKAP nad 2002 god ponudete.