Број на оглас: 3513557
Објавен на: 19.02.2020, 07:14
1 / 12

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 120KS *2008* **COSMO MODEL**

3.199 € Цената не е фиксна 3.299 €
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM OPEL ZAFIRA 88 KW 120KS 2008 SO BORD KOMPJUTER , GREACI NA SEDISTA, TEMPOMAT,KLIMATRONIK , ALUMINSKI BANDASI SO ZIMNI GUMI . REGISTRIRANA DO 08 2020 PLUS ZELEN KARTON . MOZE I ZAMENA ZA ZAMENA CENATA E 4000EVRA...