Број на оглас: 3513548
Објавен на: 01.04.2020, 20:54

Opel astra H far

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
17 kw / 23 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava desen far cena povolna.077976402 Ace