Број на оглас: 3513520
Објавен на: 13.02.2020, 14:48
1 / 2

iPhone XS Max 256GB

700 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
XS Max
Боја:
Gold
Интерна меморија:
256 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e koristen 2 meseci