Број на оглас: 3513420
Објавен на: 23.02.2020, 19:05
1 / 5

Termostat

700 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov termostat, nikogas ne koristen, kupen 1200 denari se prodava 700. info na tel 078387947