Број на оглас: 3513230
Објавен на: 23.02.2020, 10:03
1 / 3

Se prodava iphone7 zaklucen na icloude

50 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
7
Боја:
Rosa
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava