Број на оглас: 3513125
Објавен на: 23.02.2020, 08:34
1 / 2

GARMIN FENIX 3 HR SILVER

175 € Цената не е фиксна 180 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Вид на оглас: Се продава


Prodavam vo dobra sosotjba garmin Fenix 3 HR
cena ima mesto za dogovor.
Slikite se od saatot.
1.Garmin Fenix3
2. orginalen kabel za polnenje
3. Polnac.
(kutijata nemoam da ja najdam)
Imam nekolku extra silikonski kaiski.